Vystudovali u nás

Absolventi a úspěšní kreativci

Pavel Dobrovolný

Design oděvu a módních doplňků

Absolvent oboru Design oděvu a módních doplňků (2015), buduje vlastní značku, je autor řady filmových a divadelních kostýmů.

přejít na web

Veronika Häuslerová (Doležalová)

Provozuje salon Verdona.

přejít na web

Zlata Lamrová

V letech 1989-1992 studovala na naší škole obor Oděv, následovalo studium Malby na ŠUŘ v Brně a poté oboru Design obuvi a oděvních doplňků na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. Následně pracovala jako návrhářka pro firmy Pietro Filipi a Alpine Pro. Pro její současnou oděvní volnou tvorbu je typická hra barev, ruční výšivka a barevné tisky.

přejít na web

Filip Kubák

Design oděvu a módních doplňků

Absolvoval obor Textilní výtvarnictví, vede rodinnou firmu Tkalcovna Kubák ve Strmilově, která získalal mnoho ocenění za dezign a tradici.

přejít na web

Eva Majtán (Sýkorová)

Arts management

Absolventka manažerského oboru. Pracuje v Národní galerii Praha jako projektová manažerka ve výstavním oddělení a už několik let je produkční v kulturním čtrnáctideníku A2, kde se stará především o projekt literárních procházek. Ve volném čase připravuje s kamarádkami a kamarády hudebně-sportovní festival Fotbal proti rasismu.

přejít na web

Gabriela Mahdalová

Věnuje se slováckým krojům, speciálně cifrování (druh výšivky).

přejít na web

Bedřich Musil

Grafika a média

Moderátor, programový ředitel a vedoucí vysílání rádia Vysočina, založil projekt Mediagram usilující o zlepšování výuky mediální gramotnosti na školách.

přejít na web

Veronika Syrotiuk, (Zemanová)

Veronika věří, že móda není jen povrchní záležitostí, ale že vychází zevnitř. Odráží se v ní naše duše, životní hodnoty, postoj k sobě samým. Díky ní dokážeme beze slov ukázat světu kdo jsme, jací jsme nebo jak se cítíme. Provozuje značku INVERS.

přejít na web

Viktor Šorma

Arts management

Věnuje se fotografii, pracuje na vlastních projektech i komerčních. Je jedním ze zakladatelů kreativní skupiny ByFrame, která sdružuje kreativce z různých oborů.

přejít na web

Veronika Štěrbová

Design oděvu a módních doplňků

Po úspěšném zakončení studia oboru Design oděvu a módních doplňků (2005) se věnovala tvorbě vlastní značky Sophistic a díky ní si vybudovala stabilní pozici na trhu s originální módou.

přejít na web

Lenka Velebová (Holubová)

V současné době vydává knihy o šití, vytváří střihy.

přejít na web

Máme jen ty nejlepší oborové učitele

poznej naše učitele

Chceš tvořit s námi? Podej si přihlášku.

podat přihlášku